Utrata wagi: Ta dieta z kapustą obiecuje pomóc Ci stracić 10 kg w tygodniu

Utrata masy ciała to obsesja ludzi od lat napędzana kulturami celebrytów, które hodują mit doskonałych ciał. Z biegiem lat zmieniła się definicja tego, co doskonałe i tego, co jest pożądane, ale nasza obsesja na punkcie utraty wagi nie osłabła. Doprowadziło to do popularności diet awaryjnych, które obiecują szybkie rezultaty, ale mogą być bardzo niebezpieczne dla naszych ciał w perspektywie długoterminowej. Dzieje się tak, ponieważ te diety pozbawiają nasze ciała składników odżywczych wymaganych przez nie na co dzień. Co więcej, te diety awaryjne lub szybkie diety odchudzające nie są zrównoważone – nie można zrezygnować z jedzenia na zawsze. Jedną z takich diet ratunkowych, która jest szalenie popularna na całym świecie, jest dieta z kapustą na odchudzanie. Dieta z kapustą to siedmio-dniowa dieta, która pomoże Ci stracić 10 funtów lub prawie 5 kg w ciągu tygodnia!

Jak sama nazwa wskazuje, dieta obejmuje spożywanie dużych ilości kapusty przez tydzień. Dieta zawiera mało kalorii, węglowodanów przetworzonych i zawiera tylko garstkę produktów spożywczych. Oto szczegółowe spojrzenie na to, jak należy postępować zgodnie z dietą z kapustą w celu utraty wagi.

Zupa z kapusty Dieta na odchudzanie

Na początku diety będziesz musiał przygotować duże partie kapuśniaku, które będą spożywane codziennie przez resztę tygodnia. Domowa zupa z kapusty jest podstawą tej diety i można spożywać tyle, ile się lubi w okresie diety. Zupę przygotowuje się, mieszając razem zestaw warzyw wraz z kapustą i ewentualnie zapasem mięsa. Dieta nie działa przez głodzenie, ale raczej działa na zasadzie żywności o ujemnej kaloryczności. Kapusta jest zdrowym i popularnym pokarmem o ujemnej kaloryczności, który teoretycznie może prowadzić do utraty wagi poprzez spalanie większej ilości kalorii podczas trawienia, niż dostarcza. Większość warzyw w zupie kapuścianej to warzywa o ujemnej kaloryczności, takie jak marchew, seler, grzyby itp.

W trakcie diety żywność dopuszczona do spożycia to odtłuszczone mleko, liściaste warzywa, świeże owoce i warzywa, banany, bardzo małe porcje wołowiny lub kurczaka lub ryby i brązowy ryż (tylko w ostatnim dniu).

Czy dieta z kapusty na odchudzanie działa?

Ze względu na to, że żywność dozwolona do spożycia w diecie jest tak mało i tak mało kalorii, dieta z kapustą prawdopodobnie spowoduje utratę wagi. Jednak nie będzie to zdrowa utrata masy ciała, ponieważ spowoduje to utratę wielu mikroelementów. Ta utrata masy ciała również nie będzie trwała, ponieważ utracisz wagę wody zamiast tracić tłuszcz. Ludzie zgłaszali przypadki mdłości nawet z zapachem zupy pod koniec siedmiu dni diety, a podczas diety stwierdzili, że są słabi i słabi. Może to być niebezpieczne, jeśli twoja codzienna praca wiąże się z wysokim poziomem aktywności fizycznej i umysłowej.

Osoby cierpiące na dolegliwości, które prowadzą do nieprawidłowego poziomu cukru we krwi, ciśnienia krwi i cholesterolu, nigdy nie powinny stosować się do żadnej z tych diet ratunkowych. Najlepszym sposobem na utratę wagi jest spożywanie odpowiednich posiłków, porzucanie przetworzonej żywności, a także nadmierne spożycie soli i cukru, wykonywanie ćwiczeń przez co najmniej pięć dni w tygodniu i codzienne picie dużej ilości wody.

http://www.americanbar.pl/
http://jesiennedzieciaczki.pl/
http://www.cpenergia.pl/
http://podrozetv.pl/


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.