Ta niskokaloryczna sałatka z ogórków jest idealna na lekki posiłek

Ten przepis na sałatkę z ogórka autorstwa znanego vlogera Manjula Jaina nie jest zwykłą sałatką. Jest kremowy, podobnie jak zwykły makaron, ale także zdrowy. Ogórek to niskokaloryczny pokarm, który doskonale nadaje się do odchudzania.

Na diecie odchudzającej nasz umysł jest naturalnie podłączony tak, aby unikać ciężkich posiłków; szczególnie na obiad. Sałatka jest tym, co zawsze przychodzi nam na myśl, gdy chcemy odprężyć się na brzuchu. Sałatka jest zwykle idealnym dodatkiem do surowych warzyw i owoców, gdy oglądamy naszą wagę. Nie ma ograniczeń co do zakresu, w jakim można eksperymentować z sałatką. Wrzuć dowolne jedzenie lub dodaj przyprawy, które ci się podobają, a otrzymasz obfity posiłek dla siebie. Ale wiele osób uważa sałatkę za stosunkowo nudny posiłek, który jest przeznaczony tylko dla dietetyków. Ta sałatka z ogórków przełamie wszystkie te pojęcia, ponieważ stanowi świetne danie, które zapewni twemu kremowemu makaronowi silną konkurencję.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ogórki są zbierane do prawie każdej sałatki na świecie? To po prostu najlepsze jedzenie na surowo. Jest mało kalorii, ma wysoką zawartość wody i jest wyjątkowo świeży w smaku. Dodaje to zauważalne chrupnięcie do naszej sałatki i pasuje do prawie każdego innego jedzenia w misce.

Ten przepis na sałatkę z ogórka autorstwa znanego vlogera Manjula Jaina nie jest zwykłą sałatką. Jest kremowy, podobnie jak zwykły makaron, ale także zdrowy. Pasta nerkowcowa służy jako sos do tej sałatki, a nasiona kopru włoskiego jako jedna z użytych przypraw nadają sałatce niepowtarzalny smak. Ten przepis opublikowany na kanale YouTube „Manjula’s Kitchen” jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby przygotować sobie pyszny posiłek, gdy chcesz schudnąć, ale nie chcesz rezygnować ze smaku.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.