Porady dotyczące diety letniej: ten przepis na lody kokosowe z arbuza to pyszna niespodzianka!

Nie ma wytchnienia od upalnej pogody w szczytowych latach. Jest tu? Nazwijcie to furią natury lub globalnym ociepleniem wywołanym przez człowieka, temperatury rosną z roku na rok i nie ma łatwego sposobu, aby sobie z tym poradzić. Schłodzone lody mogą jednak zapewnić chwilową ulgę, a to wystarczy, abyśmy zapomnieli o nieszczęściach całego dnia. A jeśli te lody są zrobione z twoich ulubionych letnich owoców, nie może być lepiej. Oto przepis na lody z arbuza – letnich owoców z dużą ilością słodyczy. Kto nie lubi arbuza ? Możemy śmiało powiedzieć, że jest kochany przez wszystkich. Słodki owoc, który jest głównie wodą, jest idealny na lato, gdy utrzymanie nawodnienia organizmu jest koniecznością.

Co sprawia, że ​​arbuz jest wspaniałym letnim owocem?

Arbuz zawiera aż prawie 92 procent wody, o której mówi się, że ma działanie alkalizujące i mineralizujące. Arbuz wraz ze swoimi właściwościami chłodzącymi zapewnia wiele innych korzyści zdrowotnych. Według książki DK Publishing House „Healing Foods”, „arbuz zawiera związek zwany likopenem, który chroni serce przed różnymi problemami sercowo-naczyniowymi. Skórka i miąższ arbuza jest zapakowany w cytrulinę, aminokwas, który może regulować poziom ciśnienia krwi, stymulować lepszy przepływ krwi, normalizacja poziomu ciśnienia krwi i wzmocnienie funkcji układu odpornościowego. ”

Najlepsze jest to, że ten deser z arbuza przypomina bardziej sorbet. Istnieje rozmyty podział na lody i sorbet. Oba są mrożonymi deserami, ale sorbet jest w zasadzie zrobiony tylko z aromatyzowanej wody / soku i lodów na śmietanie. Stąd sorbet ma bardziej lodowaty efekt w ustach.

Składanka Żywności Z Twistem

Ten sorbet zawiera nie tylko sok z arbuza, ale także trochę mleka kokosowego. Dwa magiczne drinki połączone w pyszne lody i zaskoczenie w sosie z papai, który jest słodki i pikantny! Nadmiar słodyczy z owoców i mleka kokosowego jest zrównoważony szczyptą soku z cytryny i octu. Woda różana nadaje przyjemny, różowy smak. Podsumowując – te lody podobne do popsicle będą pasować do wszystkich rodzajów podniebienia.

Receptura na pierwszy rzut oka wydaje się nieco skomplikowana, ponieważ wymagała mieszanki różnych składników. Ale kiedy już to zrozumiesz, zdasz sobie sprawę, że jest to dość proste, a kiedy podróż jest tak dobra, nie przeszkadza ci mała trudna podróż. Zrób to nieodparte lody z letnimi owocami w domu i ciesz się swoimi dniami pod słońcem.

https://dogin.pl/
http://www.grykubusia.pl/
http://www.faberfaber.pl/
http://podrozetv.pl/


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.