Lasagna

Miłośnicy Lasagna, podnieście rękę! Lasagna to jedno danie, które może być gwiazdą każdej imprezy. Tandetna rozkosz jest uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Jeśli jednak znudzi ci się zwykła lasagna z serem i chcesz spróbować czegoś nowego i egzotycznego, udaj się prosto do Detroit w Connaught Place, aby delektować się lasagne lasagne z masłem. Tak, dobrze to przeczytałeś! Ser lasagna jest zbyt passe. Dzięki odpowiednim rodzajom desi, Detroit wypuszcza lasagne z kurczakiem, która z pewnością tantalizuje kubki smakowe. Lasagna z kurczakiem maślanym to z pewnością połączenie wykonane w niebie.

To fantazyjne miejsce dało regularne lasagne i desi twist. Zamiast płaskich arkuszy makaronu stosuje się łuszczące się warstwy paratha, aby uczynić tę niebiańską rozkosz. Wielokrotne warstwy ostrej paraty są nadziewane pysznym masłem z kurczaka. Następnie jest ładowana świeżą buffalo mozzarella i pieczona do perfekcji. Ta kombinacja sera i kurczaka z masłem razem z pewnością sprawi, że twój dzień. Desi lasagna jest dość dobra pod względem ilości i wystarcza dla 2-3 osób. Jeśli masz szczególne upodobanie do wszystkich rzeczy, to ten zdecydowanie jest dla ciebie.

Jest to niewątpliwie gratka dla wszystkich miłośników masła. Desi kurczak lasagna jest nie tylko przepyszna i aromatyczna, ale również bardzo sycąca w tym samym czasie. Możesz sparować go z wyborem napojów.

Następnym razem, gdy pragniesz lazanii, udaj się do Detroit, aby rozkoszować się wersją fusion potrawy i delektować się smakami desi. Smacznego!

http://terazwsieci.pl/
http://www.gajg.pl/
http://www.3pionki.pl/
http://www.grykubusia.pl/


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.